چهارشنبه 27 تير 1397 - 04 ذو القعدة 1439
 منوی اصلی
 
  معرفی خوابگاهها

معرفى

خوابگاه محل استراحت مطالعه، تفریح، ..... و در حالت كلى محل زندگی دانشجویان است و با توجه به اینكه ساعات زیادی از اوقات دانشجویان در آنجا سپری می‌گردد، در حقیقت خانه دوم آنها محسوب می‌شود. لذا كاركنان مدیریت امور خوابگاه‌ها ضمن خوشامدگویی و عرض خیر مقدم و گرامی‌داشت ورود شما دانشجویان عزیز به دانشگاه و حضور گرمتان در خوابگاه، صادقانه خواهند كوشید تا فضای خوابگاهی اختصاص یافته به شما گرامیان، محیطی امن، آرام و مناسب جهت زندگى باشد تا به نوبه خود سهمی هر چند اندك در پیشبرد علم و دانش این مرز و بوم داشته باشند.

به منظور تسهیل اطلاع رسانی به دانشجویان، مدیریت خوابگاه‌ها اطلاعات مربوط به امكانات، هزینه‌های خوابگاه‌ها ، ضوابط و مراحل اسكان در خوابگاه‌ها و غیره را از طریق این وب‌سایت نیز در دسترس گذاشته‌ است.

 

شرایط واگذاری خوابگاه

ا-با توجه به شرایط ، ضوابط ، قوانین و نبود ظرفیت؛ به دانشجوبان شبانه ،انتقالی ، مهمان ، جابجایی ، بورسیه وسنوات گذشته وهمچنین به علت محدودیت ایجاد شده ونبود ظرفیت به کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ،PhDِو رزیدنت ورودی 89 وبعد از آن خوابگاه واگذار نمی شود.

-  لازم به توضیح است برای سایر دانشجویان نیز واگذاری خوابگاه به علت  محدودیت و نبود ظرفیت  از طریق امتیازبندی و تکمیل  فرم تقاضای خوابگاه دانشجویی و احراز شرایط  انجام خواهد گرفت.

-      واجدين شرايط دريافت خوابگاه بايستي آئين نامه و مقررات خوابگاه را به دقت مطالعه نمایند. (در همين سايت موجود مي باشد)

 

-      لازم به توضيح است كه تهيه - بالش- ملافه- پتو جزو لوازم شخصي دانشجو بوده و تهيه آنها بعهده دانشجو مي باشد

 

ساختمان‌های خوابگاهی

دانشگاه در حال حاضر7 ساختمان خوابگاهی دارد كه 1 ساختمان آن به صورت متمركز در داخل سایت دانشگاه و 6خوابگاه بصورت پراكنده در سطح شهر قرار دارند كه ازین تعداد دو   خوابگاه محل اسكان دانشجویان متاهل می‌باشد. اسكان دانشجویان دختر در 4 خوابگاه موجود در سطح شهر و یک خوابگاه داخل سایت دانشگاه صورت میگیرد . و دانشجویان پسر در 2خوابگاه واقع در کوی دانشگاه اسکان دارند.

 

 

خوابگاه متاهلین

خوابگاههای شهید بهشتی با 44 واحد و خوابگاه شهید شایان مهر با 64 واحد مختص دانشجویان متاهل می باشد که در صورت وجود ظرفیت از طریق امتیاز بندی واگذار می گردد.

 

ارتباط با اداره  امور خوابگاه‌ها

 

آدرس : خیابان دانشگاه داخل دانشگاه تبریز ساختمان شماره 2 علوم پزشکی طبقه دوم  اتاق شماره 210 تلفن 3378652

 

     -   امور رسیدگی به خوابگاههای دختران  اتاق 212 تلفن : 3348572

 

 

 

آدرس خوابگاههاي دانشگاه علوم پزشكي تبريز به شرح زير مي باشد:

1- مجتمع خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ( خوابگاههای گلستان و بوستان ): تبريز- كوي دانشگاه- (ساري زمين) سربالايي مير داماد مجتمع خوابگاهي و رفاهي شهداي دانشگاه- تلفن 5445885-5446777


2-                      
خوابگاه قدس: تبريز- خیابان دانشگاه داخل دانشگاه تبريز جنب مهد کودک دانشکاه


3-                     
خوابگاه فجر : خیابان راه آهن- جنب بیمارستان بابک سابق خوابگاه دخترانه فجر تلفن : 4438490


4-                     
خوابگاه آزادی: خیابان آزادی روبروی گلگشت بن بست بهاران


5-                      
خوابگاه کوثر: آخر شریعتی جنوبی جنب دانشکده پرستاری تلفن: 4798870


6-                      
خوابگاه شهید بهشتی : کوی دانشگاه ، بالاتر از میدان پیشقدم  مجتمع مسکونی شهید بهشتی


7-                     
خوابگاه شهید شایانمهر: خیابان رسالت- هجده متری اقبال آذر جنب ساختمان اقبال آذر تلفن:4411230